1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: LN Seydl
11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 37/100
34,5 x 50,5 cm
Signatura: UD Seydl, UD Z. S. 1963 v tisku