1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
4 x barevný ofset
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: UN Seydl v tisku