1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: LN Seydl
suchá jehla, akvarel
11 x 17 cm
Signatura: UD Seydl
16,5 x 25,5 cm