1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
2 x linoryt
16,5 x 22,5 / 14,5 x 22,5 cm
Signatura: 2 x PD Seydl
2 x barevná litografie
18,5 x 18 / 11,5 x 11 cm
Signatura: PN Seydl, PD Seydl
barevná serigrafie
v 26,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Seydl
v 14 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
barevná serigrafie
29,5 x 21 cm (list)
Signatura: LD Seydl v tisku
barevný ofset
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Seydl (v tisku a tužkou)
linoryt, dřevoryt
16 x 6 / 15,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Seydl, PD K Šafář
barevný ofset
v 13 ✕ š 8,5 cm
olej, lepenka
v 68 ✕ š 115 cm
Signatura: LD Seydl, na rubu Zdeněk Seydl
barevná serigrafie
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Seydl
barevný linoryt
v 16 ✕ š 25,5 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
v 25,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Seydl