1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná serigrafie 30/200
23,5 x 32,5 cm
Signatura: LN Seydl
litografie
26 x 18,5 cm
Signatura: PD Seydl
litografie
27,5 x 18 cm
Signatura: LD Seydl
litografie
14,5 x 8,5 cm
Signatura: LU Seydl
akvarel
15 x 17 cm
Signatura: LD Seydl
kresba tuší, akvarel
17 x 15 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 7/20
14 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 7/20
14,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl