1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná kresba
25 x 16 cm
Signatura: seydl
plastika, malovaný sololit
v. 26 cm
Signatura: Seydl
olej, malířská lepenka
34,3 x 49,2 cm
Signatura: SEYDL
21 x 10 cm
Signatura: seydl
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: seydl
16,4 x 25,5 cm
Signatura: seydl
grafický list
30 x 35 cm
Signatura: seydl
grafický list 5/15
40 x 25 cm
Signatura: seydl
linoryt 4/50
33 x 25 cm
Signatura: seydl
barevná litografie
7 x 11 cm
Signatura: seydl
litografie P.F.1956
13 x 9 cm
Signatura: Seydl
cca 1946
17 x 14 cm
Signatura: Seydl