1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
litografie
26 x 16,5 cm
Signatura: seydl
komb. technika
13 x 9,4 cm
Signatura: Seydl
litografie
9,2 x 7 cm
Signatura: Seydl
barevný linoryt
25,5 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
ručně kolorovaná grafika 7/35
17 x 34 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
13 x 10 cm
Signatura: seydl