1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
16 x 6 cm
Signatura: UD Seydl
25,5 x 18 cm
Signatura: D Zdenek Seydl
15,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: 3 x Seydl