1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
5 x barevná litografie
7 x 3,5 / 4,5 x 11 cm
5 x barevná litografie
3 x 5,5 - 6,5 x 8 cm
Signatura: 1 x Seydl v tisku
17 x 10 cm
Signatura: Seydl
24 x 20,5 cm
knihtisk
29 x 20 cm
Signatura: Seydl v tisku
barevná litografie
6 x 10,5 cm
Signatura: Seydl
akvarel, tuš
18 x 30 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
19 x 9 cm
Signatura: razítko Zdeněk Seydl
barevná litografie
9 x 15 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
24 x 20 cm