1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
16,4 x 25,5 cm
Signatura: seydl
grafický list
30 x 35 cm
Signatura: seydl
grafický list 5/15
40 x 25 cm
Signatura: seydl
linoryt 4/50
33 x 25 cm
Signatura: seydl
barevná litografie
7 x 11 cm
Signatura: seydl
litografie P.F.1956
13 x 9 cm
Signatura: Seydl
cca 1946
17 x 14 cm
Signatura: Seydl
tuš, akvarel
44 x 29,5 cm
Signatura: seydl