1883–1979
olej, lepenka
50 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1908
olej, plátno
68 x 53 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |