1883–1979
litografie
v 33 ✕ š 51 cm
Signatura: PD V. Beneš, monogram V. B. v tisku
barevná litografie
v 33,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD V. Beneš, V Beneš v tisku
barevná litografie 299/300
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: PN V. Beneš
9 x tisk
5 ks 14,5 x 10 / 4 ks 15 x 10,5 cm
Signatura: 9 x V. Beneš v tisku
9 x ofset
9 x ofset
olej, plátno na desce
33 x 41,5 cm
Signatura: PN V. Beneš
olej, plátno, lepenka
26 x 46 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, plátno kašírované na plátně
73 x 91 cm
Signatura: PD V. Beneš
kolem 1912
15 x 9 cm
1909
11,5 x 11,5 cm
Signatura: PD V. Beneš 09