1883–1979
olej, plátno
52,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej na plátně
100 x 81 cm
Signatura: signováno LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kolem r. 1925
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš