1883–1979
kolem 1915
olej, plátno
75 x 53 cm
Signatura: PD Beneš
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
26 x 46 cm
Signatura: PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno kašírované na plátně
73 x 91 cm
Signatura: PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |