1883–1979
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signatura: sign. DU V. Beneš
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 39
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kol.r. 1930
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |