1883–1979
olej na plátně
93 x 73,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole V. Beneš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
60 x 73 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole V. Beneš
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš