1883–1979
olej, plátno
63 x 49 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevné křídy, karton
57 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD 5./2. 38 V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno na lepence
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
olej, malířská lepenka
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |