1883–1979
olej, plátno
74 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej na plátně
93 x 73,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole V. Beneš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
60 x 73 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole V. Beneš
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
olej, plátno
52,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej na plátně
100 x 81 cm
Signatura: signováno LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kolem r. 1925
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
1912/13
tuš, papír
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1920 - 1929
akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |