1883–1979
olej, karton
23 x 32 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1922
olej na plátně
65,5 x 48,5 cm
Signatura: signováno a datováno dole uprostřed V. Beneš 19/3/22
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
46 x 73 cm
Signatura: V. Beneš 16/4. 43
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signatura: sign. DU V. Beneš
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 39
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kol.r. 1930
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1913
linořez
20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1913
barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
82 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46 x 38 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |