1883–1979
78
124 %
800 000 Kč
1913
barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: neznačeno
linořez
20 x 15,5 cm
olej, plátno
82 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš