1883–1979
1912/13
tuš, papír
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1920 - 1929
akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
23 x 32 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1922
olej na plátně
65,5 x 48,5 cm
Signatura: signováno a datováno dole uprostřed V. Beneš 19/3/22
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |