digitální tisk
v 11 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Urbásek
polychromovaná dřevěná deska
v 34,5 ✕ š 35 cm
Signatura: na rubu Vladimír Preclík / 2001
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD J. Voves
suchá jehla, akvarel
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2012
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 8 cm
Signatura: D Hodonský
barevný lept 1/120
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 2003
kresba tužkou, počítačová grafika
list 21 x 15 cm
Signatura: PD Mudroch
list 21 x 15 cm
Signatura: PD Mudroch
počítačová grafika
v 12 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Eduard Ovčáček
kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2006
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
kresba tužkou, akvarel
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PN M. Rittstein
kresba tužkou, akvarel
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Rittstein
lept, měkký kryt
v 7 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Anderle
barevná serigrafie 161/200
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jankovič
kresba barevnými tušemi, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Eva
akvarel, tuš
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Jiří Mrázek
čiré broušené sklo, pokovené
v 10 ✕ š 66 ✕ h 48 cm
Signatura: V. Cigler
akryl, plátno
v 95 ✕ š 144,5 cm
Signatura: na rubu Pastrňák 2011
reliéf, barvy, papír na lepence
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 2000
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Kamil Mikel 2019
2 x suchá jehla 72/100
Signatura: 2 x PD V Komárek
kolorovaný lept 6/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Zdeněk Veselý 2001