v 13 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 63
kresba tužkou, koláž
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram B. D. 1972, na rubu Dlouhý
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD P. Rudolf 80
kresba tuší, tužka, papír
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80
v 21 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80
kresba tuší, ruční papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD P. Rudolf 80
kresba tuší, ruční papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80
kresba přenesená z kopírovacího papíru, papír na papíru, na rubu kresba tužkou
v 6,5 ✕ š 7 cm
Signatura: na podkladu P. Maňka 62
v 14 ✕ š 7 cm
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: LN monogram V.D. 79
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68
kresba tuší, barvy, ruční papír
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: LD J H Kocman 72, na rubu autorské razítko
v 42 ✕ š 30 cm
v 41,5 ✕ š 30,5 cm
kombinovaná technika, kvaš, karton
v 37 ✕ š 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
kresba tuší, běloba, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
akvarel, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 65 Bělocvětov
barevné tuše, koláž, ruční papír
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN Teissig 80
akvarel, tuš
v 13,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 1967
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, dekalk, plátno
v 60,5 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kresba perem, barevné tuše, karton
v 87 ✕ š 62,5 cm
Signatura: na rubu Milan Grygar 1976
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel, ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1980-81
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akvarel, pastel, tuš
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Švengsbír 71
lavírovaná kresba
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 67