v 57,5 ✕ š 75,5 cm
Signatura: PD Moucha 74
barevná tuš, karton
v 64 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Hanel 1976
koláž, kresba tuší, lepenka, karton
v 32,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PN monogram V. J. 1972
akvarel
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Aleš Černý 65
v 12,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 67
frotáž, grafit
v 40 ✕ š 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
kresba tuší, barvy, ruční paír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: LD JHKocman, 72, autorské razítko na rubu
kresba uhlem
v 49 ✕ š 49,5 cm
Signatura: na rubu K (9) - 75 Hajn
kombinovaná technika, papír na lepence
v 30 ✕ š 50 cm
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Navrátil 67
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR, 29. IV. 76.
olej, karton
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Bravenec 1963, na rubu Bravenec 1963
akvarel, tuš
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 29. IV. 76
barevné tuše
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K 60
kresba tuší, akvarel
v 70 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 32,5 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Vlasta Zábranský 1966
kresba tuší, tisk
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
kresba tuší, tisk
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
kresba tužkou, tuš, pastel
v 42 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79, na rubu Jiří Lindovský
propalování, koláž, kresba tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
kvaš, běloba, tuš, papír
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan / oct. 1966
barevné tužky, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Paštéka 1979
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
tuš, akvarel
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Zívr 1979