kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 21 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
v 40,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD 62 Bělocvětov
tuš, tempera, papír
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD R. Fila 64
kombinovaná technika, grafit
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Karlíková 74
akvarel
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD R. Kratina, LD 1972
kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš, akvarel
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Preclík 71
v 37,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Istler 65
kombinovaná technika, koláž, karton
v 49,5 ✕ š 36 cm
litografie, akvarel
v 53 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD R. Fila
kombinovaná technika, akvarel, karton
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Július Koller 1977
kresba tuší, běloba
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 1.-2.VIII.1978
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH VII. 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
olej, dekalk, plátno
v 60,5 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975