1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
olej, karton
16 x 24,5 cm
Signatura: nesignováno
1951
olej, karton
16 x 24,5 cm
Signatura: nesignováno
50. léta
16,5 x 29 cm
Signatura: Pavel Šimon
50. léta
pero, akvarel
21 x 14,5 cm
Signatura: P. Š.
50. léta
péro, akverel
14,5 x 21 cm
Signatura: Pavel Šimon
50.léta
akvarel a tužka
16 x 21,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
11,4 x 6,4 cm
Signatura: P. Šimon
5 x 11 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej, karton
27 x 35 cm
Signatura: Pavel Šimon 42
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
1951
olej, karton
21 x 26 cm
Signatura: Pavel Šimon 51
40. léta
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: :nesignováno