1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
5,5 x 8,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
uhel
47,5 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba perem
38,5 x 30 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
barevná akvatinta
24,7 x 31 cm
Signatura: P. Š.
1954
měkký kryt
20 x 33 cm
Signatura: Pavel Šimon
16,5 x 29 cm
Signatura: Pavel Šimon
měkký kryt
19,5 x 26,7 cm
Signatura: 1 - Pavel Šimon, 2 - nesignován
olej, karton
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej, karton
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon 55
olej, karton
22,3 x 26,8 cm
Signatura: Pavel Šimon 48
olej
26 x 21,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
kresba, tužka, bílá pastelka
60 x 42 cm
Signatura: nesignováno