1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
barevná akvatinta / tužka, akvarel / rytina
11 x 8,5 / 9,5 x 6 / 8 x 4,5 cm
Signatura: 2 x Pavel Šimon
1952
akvatinta
14 x 7 cm
Signatura: PD P. Šimon
11,5 x 6 cm
Signatura: PD P. Šimon
2 x barevný lept
9,5 x 5 / 7,5 x 5 cm
Signatura: 1 x PD Pavel Šimon
dřevoryt, lept
9 x 6,5 / 4 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD P. Šimon
1954
barevný dřevoryt, dřevoryt
6,5 x 13 / 6,5 x 4 cm
Signatura: 1 x PD P. Šimon
barevný lept, dřevoryt
7,5 x 5 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x neznačeno
1952, 1956
2 x dřevoryt
6 x 7,5 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x PD P. Šimon
lept, dřevoryt 34/99, tisk
11 x 7 / 13 x 8,5 cm
Signatura: 1 x PD P. Šimon
dřevoryt, lept
10,5 x 7 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x neznačeno
reprodukce dřevorytu
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD P. Š v tisku
Signatura: 2 x Pavel Šimon