1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
olej, plátno
35 x 58 cm
Signatura: PD Pavel Šimon 46
olej, plátno
27 x 46,5 cm
Signatura: LD Pavel Šimon 47
olej, karton
16 x 26,5 cm
Signatura: PD Pavel Šimon 55
olej, karton
22 x 27 cm
Signatura: PD Pavel Šimon 53
1951
olej, karton
27 x 35 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
kresba rudkou
41 x 48 cm
barevná akvatinta, autorský tisk
24,5 x 31,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
26,5 x 29,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
barevný lept, autorský tisk
25 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
20,5 x 14 cm
Signatura: P. Šimon