1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
rudka
63 x 45 cm
Signatura: nesignováno
49 x 37 cm
Signatura: Pavel Šimon
34 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
19,5 x 26,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
50. léta
24 x 42 cm
Signatura: Pavel Šimon
24,5 x 32 cm
Signatura: v tisku P.Š. 57
50 x 38 cm
Signatura: nesignováno
kresba
42 x 34 cm
Signatura: Pavel Šimon 41
22,5 x 34 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
35 x 58 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
33 x 41,5 cm
Signatura: nesignováno
malba tuší
25 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon 55