1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
1951
olej na kartonu
16 x 24
olej na kartonu
16 x 24 cm
akvatinta
18,5 x 13,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
1952
kresba
16 x 21 cm
Signatura: P. Š.
13 x 8,5 cm
Signatura: P. Šimon
barevná akvatinta
7,5 x 10,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
8,5 x 12 cm
Signatura: P. Šimon
48,5 x 36,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
35 x 30 cm
Signatura: Pavel Šimon
1951
olej na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: nesignováno
40. léta
olej na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej na kartonu
27 x 35 cm
Signatura: Pavel Šimon 49