1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
kresba uhlem
50 x 30 cm
uhel
50 x 41 cm
kresba perem
40 x 30 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
24 x 30 cm
20 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon
1951
olej, kraton
22 x 27 cm
50. léta
olej, kraton
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
litografie
17 x 7,9 cm
Signatura: Šimon
litografie
16,6 x 8 cm
Signatura: Šimon
olej, karton
22 x 27 cm
olej, karton
16 x 24 cm
akvatinta
34 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon