1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
barevný lept, autorský tisk
25 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
20,5 x 14 cm
Signatura: P. Šimon
13 x 8,5 cm
Signatura: P. Šimon
akvatint
9,5 x 12,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
18 x 10,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej, karton
27 x 35 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
olej, plátno
59 x 35 cm
Signatura: PD Pavel Šimon 46
akvatinta, měkký kryt
18 x 13,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
akvatinta
9 x 12 cm
Signatura: P. Šimon
akvatinta
19 x 13 cm
17 x 23 cm
Signatura: P. Š. 53
olej, karton
27 x 21,5 cm