1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
akvarel
45 x 33 cm
Signatura: 7.5.1980 Zívr
kresba tužkou, papír
14 x 9 cm, 10 x 14,5 cm
Signatura: LZ 46
2x tužková kresba
14 x 9 cm, 10 x 14,5 cm
Signatura: PD LZ 46
tuš
37 x 19 cm
Signatura: Zívr 1979
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: Zívr
litografie
17,6 x 12,6 cm
Signatura: Zívr
akvarel
44 x 33 cm
Signatura: Zívr 7. V. 1980
patinovaná pálená hlína
v. 55 cm
Signatura: Zívr 46
sádrová plaketa, na dřevě
13 x 49 cm
Signatura: Zívr 1967
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: Zívr