1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
kresba tuší, akvarel
v 38 ✕ š 24 cm
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Zívr 1979
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
kresba fixem
v 23 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Zívr 1973
kresba fixem
v 39,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Zívr 1977
19 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD Zívr 58
litografie 26/50
v 23,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Zívr
plastika, pálená hlína, barva
v 43 cm
Signatura: zezadu Zívr 1967 III
akvarel, černý fix
v 38 ✕ š 17 cm
Signatura: PD 28. VI. 1977, Zívr
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Praha 41. 23. III. / Ladislav Zívr
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
tuš, akvarel
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Zívr 1979