1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
akvarel, tuš, papír
17 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
19 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD Zívr 58
kresba tuší, akvarel
38 x 24 cm
Signatura: PD Zívr 1980
kresba tuší, akvarel
35 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1980
bronzová plastika
v. 28 cm
Signatura: zezadu Zívr 1966
60. léta 20. stol.
3 x litografie
17 x 9 / 17 x 11 / 17,5 x 5 cm
Signatura: 3 x D Zívr
litografie, akvarel
24 x 39 cm
Signatura: PD Zívr
kresba tuší, akvarel, karton
25 x 17 cm
Signatura: PD Zívr 1979
kresba tužkou, papír z kroužkového bloku
20 x 10 cm
Signatura: PD Zívr
1977/1984
14 x ofset
14 ks 28,5 x 20,5 cm
Signatura: vše signováno v tisku
2 x kresba tužkou
10 x 14,5 / 14 x 9 cm
Signatura: PD Z 46 / neznačeno
20 x 10 cm
Signatura: PD Zívr