1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Zívr
litografie
v 17 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
litografie, akvarel
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
litografie, akvarel
v 18,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
litografie
v 17 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Zívr 67
barevná litografie
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Zívr 67
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
akvarel, černý fix
v 38 ✕ š 17 cm
Signatura: PD 28. VI. 1977, Zívr