1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
plastika, patinovaná pálená hlína
v. 50 cm
Signatura: vzadu dole Zívr 46
litografie
17,5 x 9 cm
Signatura: PD Zívr
litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: UD Zívr
litografie
17 x 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
litografie
18,5 x 8 cm
Signatura: PD Zívr
litografie
40 x 31 cm
Signatura: Zívr 63
2 x kresba tužkou
10 x 14,5 / 14 x 9 cm
Signatura: L Z 46
litografie
17,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Zívr
kresba tužkou, kombinovaná technika
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram 1940
litografie
12 x 16 cm
Signatura: Zívr 1971
akvarel
42 x 31 cm
Signatura: DU Zívr 1979
akvarel, tuš
34 x 23 cm
Signatura: Zívr 1979