1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
kresba tuší, akvarel
38 x 24 cm
Signatura: PD Zívr 1980
kresba tuší, akvarel
35 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1980
bronzová plastika
v. 28 cm
Signatura: zezadu Zívr 1966
60. léta 20. stol.
3 x litografie
17 x 9 / 17 x 11 / 17,5 x 5 cm
Signatura: 3 x D Zívr