1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
tuš, akvarel
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Zívr 1979
litografie
v 17,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Zívr
kresba tuší, akvarel
v 39 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Zívr 1979
akvarel, tuš, papír
17 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
akvarel, tuš, papír
17 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
26,5 x 9,5 cm
Signatura: PD 44 Zívr
litografie, akvarel / tisk
16 x 6,5 / 20 x 14 cm
Signatura: 1 x UD Zívr
litografie, akvarel
17 x 7,5 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
18 x 11 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
11 x 15,5 cm
Signatura: PD Zívr 1971
litografie, akvarel
17,5 x 7 cm
Signatura: PD Zívr
litografie, akvarel
17,5 x 9,5 cm
Signatura: LD Zívr