1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
barevná litografie
62 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná litografie
47 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
olej, plátno
130 x 82 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
akryl, plátno
69,5 x 50,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Balcar 1968
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |