1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
akvarel, karton
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, tuš
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 63
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |