1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
akvarel, tuš
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: na rubu razítkem pozůstalosti autora
akvarel, tuš, papír
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
lept 4/10
v 32 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 65
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem
v 41 ✕ š 51 cm
Signatura: razítko pozůstalosti autora na rubu
akvarel
v 33,5 ✕ š 49 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: PD Balcar 57
lept 3/8
44,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 68
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: PD Balcar 57
lept, akvatinta
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67
akvatinta
32 x 17 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 62
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67