1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Balcar 65
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 99 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Balcar 64
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
lept 9/10
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 1968
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
v 47 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 66
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 60
lept, akvatinta 8/10
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 61
lept 5/8
49,5 x 32 cm
Signatura: neznačeno
měkký kryt 10/10
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 59
15 x 7 cm
Signatura: PD Balcar 62
akvarel, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: na rubu Balcar 59
olej, akryl, plátno
125 x 80 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961
27 x 20 cm
Signatura: PD Balcar 68
kresba tuší, karton, oboustranná kresba
20 x 14,5 cm (výřez)
20 x 14,5 cm (výřez)
olej, lepenka, parketáž
99,5 x 65,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
30 x 42 cm