1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Balcar 65
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 99 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Balcar 64
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
lept 9/10
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 1968
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
v 47 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 66
suchá jehla II/44
14,5 x 12 cm
Signatura: Balcar 48
41,5 x 29 cm
Signatura: Balcar 61 v tisku
litografie
16,5 x 24 cm
Signatura: Jiří Balcar 57
13,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Balcar 60
akvarel
30 x 22,5 cm
Signatura: nesignováno
akvatinta
25 x 15,5 cm
Signatura: Jiří Balcar 61
akvatinta
32 x 16,5 cm
Signatura: Jiří Balcar 62
litografie
17 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 57
14 x 8 cm
Signatura: PD Jan Balcar 60