1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
akryl, plátno
115 x 43 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, lepenka, parketáž
99,5 x 65,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, plátno
135 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
23 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jiří Balcar (datace nečitelná)
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |