1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
olej, akryl, plátno
125 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou, autorský tisk
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
135 x 82 cm
Signatura: sign. PD Balcar
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |