1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
suchá jehla, autorský tisk
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1966
olej, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar