1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
kombinovaná technika, sololit
v 99 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Balcar 64
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, laky, plátno, deska
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Balcar 60
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, plátno
135 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
23 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jiří Balcar (datace nečitelná)
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
suchá jehla, autorský tisk
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
olej, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel, karton
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, tuš
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 63
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |