1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 57
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
lept 3/8
49,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
24,5 x 16 cm
Signatura: sign. LD Jiří Balcar 60.
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
lept, autorský tisk
49 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68 (Jaromíra Balcarová)
lept, autorský tisk
49 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968 (Jaromíra Balcar)
lept 3/10
49,5 x 32 cm
lept 1/15
49,5 x 32 cm
suchá jehla 4/6
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
lept 4/8
29,5 x 24,5 cm
lept 3/15
49,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968 (Jaromíra Balcarová)
lept 1/10
24,5 x 20 cm
akvatinta 3/6
32,5 x 16 cm